Medaliści AMP 2017 w karate WKF

Kobiety

Kata drużynowe:

1. Politechnika Łódzka (Emilia Drozdek, Katarzyna Stasiak, Emilia Mioduszewska)
2. Uniwersytet Ekonomiczny Poznań (Zuzanna Czekała, Paulina Góral, Joanna Skórcz)
3. Uniwersytet Przyrodniczy Lublin (Angelika Sobczak, Weronika Kusek, Agnieszka Horodecka)
3. Politechnika Poznańska (Marta Lewandowska, Aleksandra Politowicz, Dominika Łosiewicz)

Kata indywidualne:

1. Magdalena Kubatek (AWF Wrocław)
2. Alicja Piątek (AWF Katowice)
3. Natalia Szponder (Politechnika Opolska)
3. Izabela Piechota (Politechnika Opolska)

Kumite drużynowe:

1. Politechnika Łódzka (Dorota Banaszczyk, Kamila Warda, Emilia Cieślakowska, Katarzyna Stasiak)
2. Politechnika Opolska (Natalia Szponder, Izabela Piechota)
3. Politechnika Poznańska (Danuta Hądzlik, Marta Lewandowska, Martyna Michalska, Dominika Łosiewicz)
3. Politechnika Wrocławska (Izabela Kamińska, Ewa Zajdel, Maja Krasowska)

Kumite ind. -50 kg:

1. Magdalena Nowakowska (AWF Wrocław)
2. Paulina Góral (UE Poznań)
3. Katarzyna Stasiak (Politechnika Łódzka)
3. Emilia Cieślakowska (Politechnika Łódzka)

Kumite ind. -55 kg:

1. Dorota Banaszczyk (Politechnika Łódzka)
2. Natalia Głogowska (UMed Wrocław)
3. Martyna Albanowska (Politechnika Poznańska)
3. Marta Lewandowska (UAM Poznań)

Kumite ind. -61 kg:

1. Ewa Gąsiewska (SGGW Warszawa)
2. Izabela Piechota (Politechnika Opolska)
3. Aleksandra Wieczorek (UP Poznań)
3. Natalia Szponder (Politechnika Opolska)

Kumite ind. -68 kg:

1. Kamila Warda (Politechnika Łódzka)
2. Iga Butrym (UMed Wrocław)
3. Maja Krasowska (Politechnika Wrocławska)
3. Marta Bogusław (Uniwersytet Łódzki)

Kumite ind. + 68 kg:

1. Izabela Kamińska (Politechnika Wrocławska)
2. Marzena Zalewska (UKW Bydgoszcz)
3. Katarzyna Ostręga (AGH Kraków)
3. Martyna Michalska (Politechnika Poznańska)
 

Klasyfikacja drużynowa kobiet:

1. Politechnika Łódzka
2. Politechnika Wrocławska
3. AWF Wrocław
 

Mężczyźni

Kata drużynowe:

1. Politechnika Wrocławska (Kacper Dąbek, Maksymilian Szczypkowski, Jan Sieradzki)
2. UMCS Lublin (Łukasz Ameżenko, Maciej Kowalczyk, Sebastian Smit)
3. Uniwersytet Łódzki (Jakub Bykowski, Kuba Matuszewicz, Adrian Zwierzchowski)
3. Politechnika Opolska (Patryk Wocka, Dariusz Sworeń, Paweł Stolarczyk)

Kata indywidualne:

1. Mateusz Tomiczek (AWF Katowice)
2. Maksymilian Szczypkowski (Politechnika Wrocławska)
3. Jan Sieradzki (Politechnika Wrocławska)
3. Dominik Seroka (Uniwersytet Warszawski)

Kumite drużynowe:

1. Politechnika Łódzka I (Kamil Warda, Szymon Stawiarski, Kamil Nowak, Piotr Chudobiński)
2. AWF Poznań (Jakub Górecki, Bartosz Górecki)
3. Politechnika Łódzka II (Łukasz Chuszno, Szymon Lasota, Kamil Ochocki)
3. WSWFiT Białystok (Szymon Ołowski, Łukasz Kamianowski, Mateusz Leonik, Łukasz Szkiłądź)

Kumite ind. -60 kg:

1. Jan Sieradzki (Politechnika Wrocławska)
2. Dominik Korbolewski (Politechnika Gdańska)
3. Nataniel Gębicki (UMK Toruń)
3. Kajusz Gębicki (UMK Toruń)

Kumite ind. -67 kg:

1. Michał Parczewski (Akademia Morska Gdynia)
2. Adam Steczuk (ZUT Szczecin)
3. Maciej Drążewski (WSEiT Poznań)
3. Jakub Górecki (AWF Poznań)

Kumite ind. -75 kg:

1. Maciej Boguszewski (Uniwersytet Szczeciński)
2. Łukasz Szkiłądź (WSWFiT Białystok)
3. Sebastian Kubatek (AWF Wrocław)
3. Bartosz Górecki (AWF Poznań)

Kumite ind. -84 kg:

1. Szymon Ołowski (WSWFiT Białystok)
2. Mariusz Migdalski (UKW Bydgoszcz)
3. Kamil Warda (Politechnika Łódzka)
3. Radomir Markunowicz (ZUT Szczecin)

Kumite ind. +84 kg:

1. Michał Bąbos (AWF Wrocław)
2. Kamil Nowak (Politechnika Łódzka)
3. Piotr Szumiło (Uniwersytet Szczeciński)
3. Jacek Biegański (UE Poznań)
 

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

1. Politechnika Wrocławska
2. Politechnika Łódzka
3. WSWFiT Białystok

PROGRAM ZAWODÓW

16.12.2018 - (niedziela)
GodzinaProgram
8:00 - 12:30Weryfikacja zawodników
12:00 - 12:30Odprawa sędziowska
12:30 - 13:00Odprawa kierowników ekip
13:00 - 14:00Eliminacje kata
14:00Uroczyste otwarcie
14:20 - 18:00Eliminacje kata i kumite oraz finały przeprowadzonych konkurencji
18:00Planowane zakończenie zawodów

MIejsce Zawodów

Szkoła Podstawowa w Zalasewie
Ul. Jana Heweliusza 26
62 – 020 Zalasewo

Click to open a larger map

Swarzędz
8°
lekkie zachmurzenie
wilgotność: 87%
wiatr: 4m/s zach.
Max: 10 • Min: 9
13°
Czw
14°
Pt
18°
Sob
11°
Nd
Weather from OpenWeatherMap

Organizatorzy

Sponsorzy

Patronat medialny